14-06-2017

Doraco partnerem VIVA OLIVA 2017

W sobotę, 10 czerwca 2017 r. główna ulica Oliwy - Opata Jacka Rybińskiego zamieniła się w deptak. To tutaj odbywała się większość atrakcji w ramach święta dzielnicy VIVA OLIVA! Już po raz szósty Organizator - Fundacja Wspólnota Gdańska, we współpracy z partnerami - instytucjami, firmami, rzemieślnikami i restauratorami z Oliwy, zorganizował szereg atrakcji dla mieszkańców i gości, którzy tego dnia tłumnie przybyli na wspólne świętowanie.

» czytaj dalej

 

05-06-2017

Doraco wśród zwycięskiej trójki biznesowej ligi piłkarzyków!

W dniu 24 maja br. odbyła się szósta, finałowa runda turnieju w piłkarzyki o puchar prezesa TIM-EX.  Zwycięzcą rundy po emocjonującym i wyrównanym finale została firma PORR Polska, która wynikiem 3:2 wygrała z dotychczas niepokonanym zespołem DORACO. Zwycięzcą całego cyklu z dorobkiem 21,5 punktów zostały panie z Biura Architektonicznego Atelier 7. Drugie miejsce z wynikiem 19 punktów zajęli przedstawiciele DORACO. Na trzecim miejscu z jednym punktem straty do DORACO uplasowała się firma PORR Polska.

» czytaj dalej

 

26-04-2017

Ogrody Doraco wyróżnione przez jury konkursu Inwestuj(e)my w Dzieci

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wyróżnieniu dla świątecznych iluminacji w ogrodach Doraco! Ubiegłoroczny największy w Polsce kalendarz adwentowy i świąteczne oświetlenie w ogrodach przy ulicy Opackiej zostały wyróżnione w organizowanym przez portal CzasDzieci.pl plebiscycie w kategorii inwestycje prywatne.

» czytaj dalej

 

19-04-2017

Kolejne badania profilaktyczne pracowników w Doraco

Wszyscy chętni pracownicy mieli okazję w ubiegłym tygodniu wziąć udział w analizie składu masy ciała. To badanie profilaktyczne, które pozwala zweryfikować aktualną masę ciała, poziom tkanki tłuszczowej (w tym tłuszczu brzusznego), zawartość wody w organizmie, masę mięśniową, wiek metaboliczny oraz szereg innych parametrów związanych ze stanem zdrowia. Wynik badania może być impulsem do zmiany trybu życia czy przejścia na zdrowszą dietę, ale także elementem regularnej kontroli stanu zdrowia, również dla osób aktywnych fizycznie.

» czytaj dalej

 

07-04-2017

Studenci Politechniki Gdańskiej zbudowali dach przyszłości z Doraco

W dniach 4-5 kwietnia 2017 r. studenci wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska  Politechniki Gdańskiej, działając w sześcioosobowych zespołach, pod okiem ekspertów z Korporacji Budowlanej Doraco, podjęli się zaprojektowania,  budowy i testów obciążeniowych modeli zadaszenia hal. Wszystko to w ramach IAESTE CaseWeek, ogólnopolskich warsztatów inżynieryjnych, których celem jest zbliżenie do siebie środowiska akademickiego i biznesowego oraz umożliwienie studentom kierunków technicznych wykorzystanie w praktyce wiedzy, nabytej podczas edukacji.

» czytaj dalej