21-08-2019

DORACO zrealizuje przebudowę Nabrzeża Zachodniego z Pomostem A i C w Porcie Wojennym Gdyni

Z przyjemnością informujemy, iż Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni wybrał ofertę DORACO jako najkorzystniejszą do realizacji zadania: "Wykonanie robót hydrobudowlanych, budowlanych, sanitarnych i elektrycznych polegających na przebudowie Nabrzeża Zachodniego z Pomostem A i C w Porcie Wojennym Gdyni".

» czytaj dalej

 

12-08-2019

Lew i tablica upamiętniające Pawła Adamowicza stanęły w ogrodach DORACO

W niedzielę 11 sierpnia br. w ogrodach DORACO miała miejsce wyjątkowa uroczystość. W otoczeniu rodziny i przyjaciół Ś.P. Prezydenta Pawła Adamowicza,  przy udziale zaproszonych gości oraz osób odwiedzających ogrody, odsłonięta została rzeźba lwa wraz z tablicą pamiątkową poświęconą tragicznie zmarłemu włodarzowi Gdańska.

» czytaj dalej

 

24-07-2019

DORACO przyjacielem Ogrodu Matyldy

W piątek 19 lipca 2019 r. swoje podwoje dla odwiedzających otworzył nowy ogród dydaktyczny. W oliwskim ZOO powstało wyjątkowe miejsce dla wszystkich zainteresowanych poznawaniem bioróżnorodności naszego świata. Ogród Matyldy to projekt gdańskiej fundraiserki Anny Jędrzejewskiej, w którym rodziny, grupy szkolne i wszyscy zainteresowani będą mogli obserwować całoroczną wegetację roślin.

» czytaj dalej

 

12-07-2019

BikeTeam DORACO na maratonie WISŁA1200

W drugiej edycji maratonu rowerowego Wisła1200, która wystartowała 6 lipca br, bierze udział 5 osobowa drużyna BikeTeam DORACO.W tegorocznej imprezie uczestniczy blisko 400 osób. W ciągu max. 200 godzin musza oni pokonać dystans 1200 km wzdłuż Wisły, począwszy od jej  źródła w Baraniej Górze, skończywszy na mecie na gdańskiej Ołowiance.

» czytaj dalej

 

05-07-2019

Współpraca z Portem Gdynia - rejs powitalny wycieczkowca i postępy na budowie terminalu

W czwartek 27 czerwca br. do gdyńskiego portu wpłynął największy w tym sezonie wycieczkowiec – Norwegian Getaway. W ramach współpracy z portem mieliśmy przyjemność uczestniczyć w rejsie powitalnym tego mierzącego 325 metrów kolosa, gdyż galeon obrał kurs także na aktualnie realizowaną przez DORACO w Porcie Gdynia inwestycję – budowę terminalu pasażerskiego. O pracach na budowie opowiedział zebranym inż. Krzysztof Tomczuk.

» czytaj dalej