07-12-2017

Mikołajki w Ogrodach DORACO

6 grudnia w Ogrodach DORACO odbyła się tradycyjna zabawa mikołajkowa. Na przybyłe dzieci czekał Elf, który mimo braku zimowej aury, wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Nie obyło się bez kolędowania, a także gier i zabaw ze słodkimi nagrodami i drobnymi upominkami dla zwycięzców. Spotkanie było też okazją do częstowania się łakociami i - specjalnie zaprojektowanymi na tę okazję - pocztówkami, z największego w Polsce kalendarza adwentowego.

» czytaj dalej

 

06-12-2017

Zrób zdjęcie świątecznej iluminacji i wesprzyj potrzebujących - akcja charytatywna w Ogrodach DORACO

Przy okazji - trzeciej już odsłony - bożonarodzeniowej iluminacji na terenie siedziby DORACO w Gdańsku-Oliwie, spółka postanowiła wesprzeć potrzebujących. W dniach 6-24 grudnia 2017 r. zachęcamy odwiedzających do robienia zdjęć świątecznej aranżacji ogrodów i publikowania ich na Instagramie i Twitterze. W zamian deklarujemy przekazanie złotówki za unikalne zdjęcie z #OgrodyDoraco na cel charytatywny.

» czytaj dalej

 

24-11-2017

Inspirujące przykłady w DORACO

- Dzisiaj pytanie brzmi: co zrobicie ze swoim życiem? W jakim kierunku chcecie się rozwijać? Czy chcecie iść na studia, czy rozwijać się zawodowo? Zachęcam was do tego, żebyście realizowali się w swoich pasjach, w tym, co jest waszym przeznaczeniem - mówiła do uczniów VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku Prezes Andżelika Cieślowska.
W ostatni wtorek w siedzibie DORACO odbyły się zajęcia w ramach programu fundacji Inspirujące Przykłady.

» czytaj dalej

 

10-11-2017

Nagroda Best Construction Company 2017 – dla DORACO

Z radością informujemy, iż Korporacja Budowlana Doraco otrzymała nagrodę specjalną Best Construction Company 2017 w prestiżowym konkursie CIJ Awards Poland 2017. Gala konkursu, która odbyła się 9 listopada br. w Warszawie zorganizowana została już po raz szesnasty.

» czytaj dalej

 

27-10-2017

Wiecha na Centrum Marszałkowska

W dniu 26 października odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na Centrum Marszałkowska. Wydarzenie to rozpoczęło odliczanie czasu do otwarcia najlepiej zlokalizowanego budynku biurowo-handlowego w Warszawie, umiejscowionego na skrzyżowaniu największych arterii - Marszałkowskiej oraz Świętokrzyskiej.

» czytaj dalej