16-04-2019

Sztafeta DORACO na gdańskim maratonie

Gdańskie święto sportowe: 5. Gdańsk Maraton za nami! Z dumą informujemy, iż sztafeta DORACO, zajęła 8 miejsce wśród firmowych drużyn. Gratulujemy udziału i świetnej formy wszystkim naszym uczestnikom i zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy.

 

09-04-2019

Pola nadziei w DORACO

W niedzielę, 7 kwietnia 2019 r. na terenie ogrodów DORACO odbyła się kwestia w ramach akcji Pola nadziei na Pomorzu. Wolontariusze, z żółtymi żonkilami w dłoniach, zbierali fundusze na rzecz pomorskich hospicjów. W akcji, po raz kolejny wzięli udział pracownicy DORACO wraz z rodzinami. Jak zwykle mogliśmy liczyć na sportowców GKS Kowale 2007/2008, którzy wraz z trenerem Krzysztofem Bartoszukiem także wsparli  szeregi wolontariuszy.

» czytaj dalej

 

25-03-2019

DORACO nagrodzone!

Ubiegły tydzień obfitował w nagrody dla spółki i jej realizacji. Korporacja Budowlana DORACO uhonorowana została tytułem Orzeł tygodnika Wprost 2019. Jest to wyróżnienie przyznawane firmom i instytucjom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

» czytaj dalej

 

11-03-2019

Umowa na budowę Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży podpisana!

W dniu 8 marca 2019 r. w Szczecinie podpisana została umowa na budowę Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży. Dokumenty parafowali prezydent Miasta oraz przedstawiciele wykonawcy, czyli spółek DORACO oraz PBG.

» czytaj dalej

 

04-03-2019

Wiecha na budynku Instytutu Informatyki UG

Uroczystość zawieszenia wiechy na budynku Instytutu Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego odbyła się 1 marca 2019 roku. Oprócz przedstawicieli DORACO - generalnego wykonawcy inwestycji, udział w niej wzięły władze Uniwersytetu Gdańskiego oraz Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UG, partner projektu – Kainos Software Poland Sp. z o.o., społeczność akademicka uczelni i zaproszeni goście.

» czytaj dalej