24-05-2019

DORACO na BEST Career Meeting 2019

W środę 22 maja br. na Politechnice Gdańskiej odbyła się kolejna edycja BEST Career Meeting. Jest to cykl spotkań studentów z przedstawicielami przedsiębiorstw, mający na celu integrację środowiska akademickiego z biznesowym. Na wydarzeniu tym nie mogło zatem zabraknąć DORACO, które reprezentował Członek Zarządu Radosław Preiss.

» czytaj dalej

 

08-05-2019

DORACO na Budowlanych Targach Pracy w Warszawie

W środę 24 kwietnia br. przedstawiciele DORACO wzięli udział w Budowlanych Targach Pracy na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane już po raz dziewiąty przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie oraz Wydział Inżynierii Lądowej PW.

» czytaj dalej

 

16-04-2019

Sztafeta DORACO na gdańskim maratonie

Gdańskie święto sportowe: 5. Gdańsk Maraton za nami! Z dumą informujemy, iż sztafeta DORACO, zajęła 8 miejsce wśród firmowych drużyn. Gratulujemy udziału i świetnej formy wszystkim naszym uczestnikom i zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy.

 

15-04-2019

Warsztaty IAESTE Caseweek za nami!

W dniach 11-12 kwietnia 2019 r. już po raz 4. studenci wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej zbudowali dachy pod okiem inżynierów DORACO. A wszystko to w ramach IAESTE Caseweek, ogólnopolskich warsztatów inżynieryjnych, których celem jest zbliżenie do siebie środowiska akademickiego i biznesowego oraz umożliwienie studentom kierunków technicznych wykorzystanie w praktyce wiedzy, nabytej podczas edukacji.

» czytaj dalej

 

09-04-2019

Pola nadziei w DORACO

W niedzielę, 7 kwietnia 2019 r. na terenie ogrodów DORACO odbyła się kwestia w ramach akcji Pola nadziei na Pomorzu. Wolontariusze, z żółtymi żonkilami w dłoniach, zbierali fundusze na rzecz pomorskich hospicjów. W akcji, po raz kolejny wzięli udział pracownicy DORACO wraz z rodzinami. Jak zwykle mogliśmy liczyć na sportowców GKS Kowale 2007/2008, którzy wraz z trenerem Krzysztofem Bartoszukiem także wsparli  szeregi wolontariuszy.

» czytaj dalej