21-03-2018

Akcja charytatywna #OgrodyDoraco: Hospicjum Pomorze Dzieciom otrzymało czek

W poniedziałek, 19 marca, Hanna Hass, Prezes Zarządu Fundacji im. Magdaleny przekazała czek na 5 tys. zł Ewie Liegman, Prezes Zarządu Hospicjum Pomorze Dzieciom. Uroczysty moment zakończył świąteczną akcję charytatywną Korporacji Budowlanej DORACO.

» czytaj dalej

 

powrót

 

09-03-2018

DORACO na Inżynierskich Targach Pracy

Setki spotkań, rozmów i przekazanych CV. 7 marca br. Korporacja Budowlana DORACO, jak co roku, wzięła udział w Inżynierskich Targach Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk i Politechnikę Gdańską.

» czytaj dalej

 

powrót

 

08-03-2018

Szkolenia i praca czekają na przyszłych cieśli, murarzy i zbrojarzy

Wraz z Gdańskim Urzędem Pracy zapraszamy do udziału w szkoleniach, które pozwolą zdobyć zawód i dadzą szansę rozpoczęcia kariery w Korporacji Budowlanej DORACO.

» czytaj dalej

 

powrót

 

02-03-2018

Spotkajmy się na Inżynierskich Targach Pracy!

W dniach 7-8 marca 2018 r. w Gdańsku odbędą się Inżynierskie Targi Pracy organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk i Politechnikę Gdańską. DORACO co roku bierze udział w wydarzeniu, rozmawiając z osobami, które myślą o karierze w branży budowlanej. Zeszłoroczne targi odwiedziło 10 000 studentów. Obecna edycja zapowiada się równie imponująco.

» czytaj dalej

 

powrót

 

26-02-2018

Pracownik DORACO twarzą kampanii promującej Gdańsk

Co łączy zwyciężczynię programu MasterChef czy siatkarza Mateusza Mikę z pracownikiem DORACO? Razem promują Gdańsk! Ruszyła kolejna odsłona kampanii „Gdańsk. Tu się żyje!", a jedną z jej twarzy jest Aleksander Stańczuk, zastępca kierownika budowy w Doraco.

» czytaj dalej

 

powrót