21-02-2018

Akcja charytatywna #OgrodyDoraco zakończona!

65 dni iluminacji, 1060 wpisów w mediach społecznościowych i 5000 złotych zebrane dla chorych dzieci. To bilans świątecznej akcji charytatywnej Korporacji Budowlanej DORACO.

» czytaj dalej

 

powrót

 

25-01-2018

DORACO z nagrodami na gali Builder Awards 2017

Builder Awards to prestiżowe wyróżnienia przyznawane od 15 lat przez miesięcznik Builder. 23 stycznia 2018 roku, w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie, odbyła się uroczysta gala, na której nagrodzono najważniejszych przedstawicieli branży budowalnej. Korporacja Budowlana DORACO otrzymała tytuł „Budowlanej Firmy Roku”. Indywidualne wyróżnienia trafiły także do Prezes Zarządu, Andżeliki Cieślowskiej i Dyrektora Kontraktu, Piotra Plichty.

» czytaj dalej

 

powrót

 

19-01-2018

Ciąg dalszy inspiracji w DORACO

W czwartek, 18 stycznia 2018 r., już po raz drugi siedzibę DORACO odwiedzili licealiści, aby poznać realia funkcjonowania firmy budowlanej, zdobyć podstawową wiedzę o elementach konstrukcyjnych obiektów i specyfice stosowanych materiałów. Spotkanie odbyło się w ramach programu Inspirujące Przykłady, który pokazuje młodym osobom atrakcyjne przejawy pomorskiej przedsiębiorczości.

» czytaj dalej

 

powrót

 

07-12-2017

Mikołajki w Ogrodach DORACO

6 grudnia w Ogrodach DORACO odbyła się tradycyjna zabawa mikołajkowa. Na przybyłe dzieci czekał Elf, który mimo braku zimowej aury, wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Nie obyło się bez kolędowania, a także gier i zabaw ze słodkimi nagrodami i drobnymi upominkami dla zwycięzców. Spotkanie było też okazją do częstowania się łakociami i - specjalnie zaprojektowanymi na tę okazję - pocztówkami, z największego w Polsce kalendarza adwentowego.

» czytaj dalej

 

powrót

 

06-12-2017

Zrób zdjęcie świątecznej iluminacji i wesprzyj potrzebujących - akcja charytatywna w Ogrodach DORACO

Przy okazji - trzeciej już odsłony - bożonarodzeniowej iluminacji na terenie siedziby DORACO w Gdańsku-Oliwie, spółka postanowiła wesprzeć potrzebujących. W dniach 6 grudnia 2017 r. - 4 lutego 2018 r. zachęcamy odwiedzających do robienia zdjęć świątecznej aranżacji ogrodów i publikowania ich na Instagramie i Twitterze. W zamian deklarujemy przekazanie 3 złotych za unikalne zdjęcie z #OgrodyDoraco na cel charytatywny.

» czytaj dalej

 

powrót