24-11-2017

Inspirujące przykłady w DORACO

- Dzisiaj pytanie brzmi: co zrobicie ze swoim życiem? W jakim kierunku chcecie się rozwijać? Czy chcecie iść na studia, czy rozwijać się zawodowo? Zachęcam was do tego, żebyście realizowali się w swoich pasjach, w tym, co jest waszym przeznaczeniem - mówiła do uczniów VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdańsku Prezes Andżelika Cieślowska.
W ostatni wtorek w siedzibie DORACO odbyły się zajęcia w ramach programu fundacji Inspirujące Przykłady.

» czytaj dalej

 

powrót

 

10-11-2017

Nagroda Best Construction Company 2017 – dla DORACO

Z radością informujemy, iż Korporacja Budowlana Doraco otrzymała nagrodę specjalną Best Construction Company 2017 w prestiżowym konkursie CIJ Awards Poland 2017. Gala konkursu, która odbyła się 9 listopada br. w Warszawie zorganizowana została już po raz szesnasty.

» czytaj dalej

 

powrót

 

27-10-2017

Wiecha na Centrum Marszałkowska

W dniu 26 października odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na Centrum Marszałkowska. Wydarzenie to rozpoczęło odliczanie czasu do otwarcia najlepiej zlokalizowanego budynku biurowo-handlowego w Warszawie, umiejscowionego na skrzyżowaniu największych arterii - Marszałkowskiej oraz Świętokrzyskiej.

» czytaj dalej

 

powrót

 

23-10-2017

Na warszawskim Cedecie zawisła wiecha

19 października 2017 r. przedstawiciele inwestora - firmy Immobel Poland oraz generalnego wykonawcy – Korporacji Budowlanej Doraco zawiesili wiechę na rewitalizowanym w ścisłym centrum Warszawy budynku CEDET. Obiekt, zlokalizowany przy ul. Kruczej 50, został nie tylko zmodernizowany, ale także rozbudowany. Łączna powierzchnia budynku, zaprojektowanego z myślą o prestiżowych biurach i lokalach handlowych, wyniesie ok. 22 000 mkw. W nowej odsłonie inwestycja zostanie oddana do użytku na przełomie I i II kwartału 2018 roku.

» czytaj dalej

 

powrót

 

12-10-2017

Studenci Politechniki Gdańskiej z wizytą na Forum Gdańsk

W dniu 11 października 2017 roku grupa studentów VII semestru Infrastruktury Transportu na Politechnice Gdańskiej, wraz z opiekunem mgr inż. Jackiem Szmaglińskim, wzięła udział w zajęciach terenowych na terenie budowy Forum Gdańsk. Celem zajęć było zapoznanie się z przebiegiem wybranych robót torowych, m.in. przytwierdzaniem szyn do podkładów, spawaniem szyn, montażem płyt przejazdowych.

» czytaj dalej

 

powrót