29-09-2017

Doraco i Rosehill Rail na targach TRAKO

Kilkaset osób odwiedziło stoisko DORACO i Rosehill Rail podczas zakończonych kilka dni temu 12. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2017, największego i najbardziej prestiżowego w Polsce, oraz drugiego w Europie, spotkania branży transportu szynowego.

» czytaj dalej

 

powrót

 

29-09-2017

Węzeł integracyjny Gdańsk Śródmieście w ramach Forum Gdańsk usprawni poruszanie się po Trójmieście

Dzięki budowie Forum Gdańsk centrum miasta uzyska nowy, ulepszony układ komunikacyjny. Jednym z jego kluczowych elementów jest węzeł Gdańsk Śródmieście. Nowy węzeł  przejmie 18% dotychczasowego ruchu w transporcie publicznym na obszarze Śródmieścia. Tramwaje pojadą tamtędy już za miesiąc.

» czytaj dalej

 

powrót

 

15-09-2017

Doraco charytatywnie – wyścigi smoczych łodzi

W ubiegłą sobotę 9 września,na wodach Motławy odbyły się charytatywne regaty Smoczych Łodzi. 8 drużyn, złożonych z przedstawicieli trójmiejskich firm, w tym DORACO, ścigało się dwutonowymi jednostkami, w 16-osobowych drużynach. Wszystko to z myślą o wychowankach Domu Dziecka im. J. Korczaka w Gdańsku, do których trafią środki zebrane podczas wydarzenia.

» czytaj dalej

 

powrót

 

23-08-2017

Doraco przeprowadzi kolejne prace w Porcie Gdańsk

W dniu 17 sierpnia 2017 r. przedstawiciele Zarządu DORACO podpisali umowę z Zarządem Morskiego Portu Gdańsk na kolejne roboty budowlane, o wartości ponad 40 mln PLN. Kontrakt obejmuje wykonanie prac, mających na celu przebudowę oraz modernizację nabrzeży: Obrońców Poczty Polskiej i Mew, a w efekcie usprawnienie żeglugi w Porcie Gdańsk.

» czytaj dalej

 

powrót

 

10-07-2017

Pierwszy w Trójmieście ogród z elementami sensorycznymi powstał w Gdańsku Oliwie!

W ubiegłą niedzielę, 9 lipca, Korporacja Budowlana Doraco uroczyście otworzyła pierwszy w Trójmieście ogród z elementami sensorycznymi.

» czytaj dalej

 

powrót