10-07-2017

Załoga DORACO zwyciężyła w II Regatach PHN!

W dniach 7-9 lipca br. odbyły się II Charytatywne Regaty Żeglarskie PHN-GDYNIA VIP RACING 2017  na kabinowych jachtach żaglowych typu Balt 23. Rywalizacja została połączona z akcją charytatywną - każda z drużyn regatowych przekazała darowiznę na rzecz Hospicjum dla Dzieci „Bursztynowa Przystań" w Gdyni.

» czytaj dalej

 

powrót

 

26-06-2017

Korporacja Budowlana Doraco wyremontuje Nabrzeże Szczecińskie w Porcie Gdańsk

Na mocy podpisanej dzisiaj umowy, jeszcze w tym roku, zostaną przeprowadzone prace skupiające się na umocnieniach brzegowych końcowego odcinka 12f-14 Nabrzeża Szczecińskiego. To kolejna inwestycja Portu Gdańsk realizowana z myślą o poprawie bezpieczeństwa.

» czytaj dalej

 

powrót

 

14-06-2017

Doraco partnerem VIVA OLIVA 2017

W sobotę, 10 czerwca 2017 r. główna ulica Oliwy - Opata Jacka Rybińskiego zamieniła się w deptak. To tutaj odbywała się większość atrakcji w ramach święta dzielnicy VIVA OLIVA! Już po raz szósty Organizator - Fundacja Wspólnota Gdańska, we współpracy z partnerami - instytucjami, firmami, rzemieślnikami i restauratorami z Oliwy, zorganizował szereg atrakcji dla mieszkańców i gości, którzy tego dnia tłumnie przybyli na wspólne świętowanie.

» czytaj dalej

 

powrót

 

05-06-2017

Doraco wśród zwycięskiej trójki biznesowej ligi piłkarzyków!

W dniu 24 maja br. odbyła się szósta, finałowa runda turnieju w piłkarzyki o puchar prezesa TIM-EX.  Zwycięzcą rundy po emocjonującym i wyrównanym finale została firma PORR Polska, która wynikiem 3:2 wygrała z dotychczas niepokonanym zespołem DORACO. Zwycięzcą całego cyklu z dorobkiem 21,5 punktów zostały panie z Biura Architektonicznego Atelier 7. Drugie miejsce z wynikiem 19 punktów zajęli przedstawiciele DORACO. Na trzecim miejscu z jednym punktem straty do DORACO uplasowała się firma PORR Polska.

» czytaj dalej

 

powrót

 

26-04-2017

Ogrody Doraco wyróżnione przez jury konkursu Inwestuj(e)my w Dzieci

Z przyjemnością informujemy o kolejnym wyróżnieniu dla świątecznych iluminacji w ogrodach Doraco! Ubiegłoroczny największy w Polsce kalendarz adwentowy i świąteczne oświetlenie w ogrodach przy ulicy Opackiej zostały wyróżnione w organizowanym przez portal CzasDzieci.pl plebiscycie w kategorii inwestycje prywatne.

» czytaj dalej

 

powrót