19-04-2017

Kolejne badania profilaktyczne pracowników w Doraco

Wszyscy chętni pracownicy mieli okazję w ubiegłym tygodniu wziąć udział w analizie składu masy ciała. To badanie profilaktyczne, które pozwala zweryfikować aktualną masę ciała, poziom tkanki tłuszczowej (w tym tłuszczu brzusznego), zawartość wody w organizmie, masę mięśniową, wiek metaboliczny oraz szereg innych parametrów związanych ze stanem zdrowia. Wynik badania może być impulsem do zmiany trybu życia czy przejścia na zdrowszą dietę, ale także elementem regularnej kontroli stanu zdrowia, również dla osób aktywnych fizycznie.

» czytaj dalej

 

powrót

 

07-04-2017

Studenci Politechniki Gdańskiej zbudowali dach przyszłości z Doraco

W dniach 4-5 kwietnia 2017 r. studenci wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska  Politechniki Gdańskiej, działając w sześcioosobowych zespołach, pod okiem ekspertów z Korporacji Budowlanej Doraco, podjęli się zaprojektowania,  budowy i testów obciążeniowych modeli zadaszenia hal. Wszystko to w ramach IAESTE CaseWeek, ogólnopolskich warsztatów inżynieryjnych, których celem jest zbliżenie do siebie środowiska akademickiego i biznesowego oraz umożliwienie studentom kierunków technicznych wykorzystanie w praktyce wiedzy, nabytej podczas edukacji.

» czytaj dalej

 

powrót

 

06-04-2017

Wielkanocne jaja w ogrodach Doraco - 8 kwietnia 2017

W sobotę 8 kwietnia 2017 r. Korporacja Budowlana Doraco zaprasza na wielkanocną zabawę w ogrodach przy ul. Opackiej w Oliwie.

» czytaj dalej

 

powrót

 

02-04-2017

Doraco na Festiwalu FREE TIME - 1 i 2 kwietnia 2017

W pierwszych dniach kwietnia Korporacja Budowlana Doraco wzięła udział w odbywającym się w gdańskim centrum wystawienniczo-kongresowym Amber Expo wydarzeniu Free Time Festiwal.

» czytaj dalej

 

powrót

 

02-04-2017

Doraco z misją gospodarczą w Kazachstanie

Korporacja Budowlana Doraco wzięła pod koniec marca br. udział w misji gospodarczej do Kazachstanu, zorganizowanej przez Polski Klaster Eksporterów Budownictwa we współpracy i wsparciu Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kazachstanie oraz Ambasady Kazachstanu w Polsce.

» czytaj dalej

 

powrót