24-03-2017

Iluminacje świąteczne ogrodów DORACO nagrodzone!

Z przyjemnością informujemy, iż w konkursie na Najlepiej oświetloną gminę i miasto 2016 r. i Najlepszą inwestycję oświetleniową 2016 r. Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. otrzymała NAGRODĘ SPECJALNĄ za: oświetlenie świąteczne ogrodów DORACO na terenie dawnego Folwarku Saltzmanna przy ulicy Opackiej 12 w Gdańsku Oliwie.

» czytaj dalej

 

powrót

 

17-03-2017

Doraco mistrzem w biznesowej lidze piłkarzyków!

W dniu 15 marca 2017 r. przedstawiciele Doraco wzięli udział w Pierwszym Turnieju Branżowym o Puchar Prezesa TIM-EX w Warszawie. Towarzyskie spotkanie, gdzie główną atrakcją była liga piłkarzyków, było wyśmienitą okazją do tego, aby w miłej atmosferze zintegrować środowisko związane z budownictwem komercyjnym. 

» czytaj dalej

 

powrót

 

02-02-2017

Tłumy gdańszczan odwiedziły iluminację Ogrodów Doraco

Cudowna, rodzinna atmosfera, zapach choinki i wigilijnych smakołyków – wszystko to już tylko miłe wspomnienie. Większość z nas przez ostatnich kilka tygodni wpadła w wir codziennych obowiązków. Ale czasem warto zatrzymać się i pomyśleć. Nas też naszła taka refleksja – choć na chwilkę, postanowiliśmy wrócić do tych pięknych chwil sprzed kilku miesięcy i podsumować świąteczną iluminację Ogrodów Doraco.

» czytaj dalej

 

powrót

 

09-01-2017

Dzielenie się świąteczną atmosferą w Doraco

Czas świątecznych przygotowań to szczególny okres w życiu każdego człowieka. To właśnie na święta Bożego Narodzenia czekamy z utęsknieniem przez cały rok. Czekają na nie wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli, a to wszystko dzięki magii tego okresu. O rodzinnej atmosferze, wypełnionej miłością i pozytywnymi emocjami, marzy każdy – dlatego i my dzielimy się świąteczną radością z innymi!

» czytaj dalej

 

powrót

 

05-01-2017

Świąteczny konkurs fotograficzny - mamy zwycięzcę!

Serdecznie dziękujemy za wszystkie fotografie zamieszczone na Instagramie i Twitterze z #OgrodyDoraco.

» czytaj dalej

 

powrót