26-06-2019

Warszawskie realizacje DORACO Budowami roku 2018!

Z satysfakcją informujemy, iż podczas wczorajszej gali finałowej konkursu Budowa roku 2018, Prezes Zarządu DORACO, Karol Zduńczyk odebrał nagrody najwyższego, pierwszego stopnia za realizacje Centrum Marszałkowska oraz CEDET. To już kolejne, po nagrodach Buildera wyróżnienia dla tych obiektów.

» czytaj dalej

 

powrót

 

17-06-2019

Rodzinne rozgrywki szachowe w DORACO

w sobotę 15 czerwca w siedzibie DORACO odbył się event szachowy, w którym udział wzięli pracownicy wraz z rodzinami. Podczas spotkania eksperci szachowi z klubu Korona Gdańsk zapoznali wszystkich chętnych z zasadami gry, aby następnie uczestnicy mogli sprawdzić zdobytą wiedzę podczas rozgrywek.

» czytaj dalej

 

powrót

 

16-06-2019

Studenci Inżynierii morskiej i brzegowej PG z wizytą na budowach DORACO

Zajęcia praktyczne to najefektywniejsza forma przyswajania wiedzy. Korporacja Budowlana DORACO, patron międzywydziałowego kierunku Inżynieria morska i brzegowa Politechniki Gdańskiej, zaprosiła zatem studentów na wybrane, aktualnie realizowane przez spółkę inwestycje hydrotechniczne.  

» czytaj dalej

 

powrót

 

24-05-2019

DORACO na BEST Career Meeting 2019

W środę 22 maja br. na Politechnice Gdańskiej odbyła się kolejna edycja BEST Career Meeting. Jest to cykl spotkań studentów z przedstawicielami przedsiębiorstw, mający na celu integrację środowiska akademickiego z biznesowym. Na wydarzeniu tym nie mogło zatem zabraknąć DORACO, które reprezentował Członek Zarządu Radosław Preiss.

» czytaj dalej

 

powrót

 

08-05-2019

DORACO na Budowlanych Targach Pracy w Warszawie

W środę 24 kwietnia br. przedstawiciele DORACO wzięli udział w Budowlanych Targach Pracy na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane już po raz dziewiąty przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie oraz Wydział Inżynierii Lądowej PW.

» czytaj dalej

 

powrót