14-10-2019

DORACO na Forum Gospodarki Morskiej 2019

W piątek 11 października br. odbyła się 19. edycja Forum Gospodarki Morskiej Gdynia,
najważniejszego wydarzenia w branży morskiej w regionie, a także w kraju. Forum stanowi
platformę dyskusyjną umożliwiającą wymianę doświadczeń i poglądów w grupie najważniejszych partnerów i ekspertów sektora gospodarki morskiej.

» czytaj dalej

 

powrót

 

11-10-2019

4. Forum Budownictwo w Polsce 2020 z udziałem DORACO

10 października w Warszawie odbyła się czwarta edycja Forum Budownictwo w Polsce 2020, zorganizowana przez PMR. W spotkaniu wzięło udział blisko 150 kluczowych ekspertów branży budowlanej – m.in. wykonawców, deweloperów, producentów materiałów budowlanych, a także inwestorów.

» czytaj dalej

 

powrót

 

01-10-2019

Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO 2019 za nami!

W dniach 24-27 września br. na terenie Centrum Konferencyjno-Wystawienniczego Amber Expo w Gdańsku odbyła się 13. Edycja Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO – drugiej, co do wielkości w Europie, imprezy branży transportu szynowego. Nie mogło zabraknąć na niej spółki DORACO Infrastruktura, będącej wyłącznym dystrybutorem przejazdów torowo-drogowych marki ROSEHILL RAIL.

» czytaj dalej

 

powrót

 

23-09-2019

DORACO po raz kolejny wyróżnione w plebiscycie Gryf Gospodarczy

Z przyjemnością informujemy, iż DORACO otrzymało wyróżnienie w jubileuszowej, XX edycji Nagrody Pomorskiej Gryf Gospodarczy. Uroczysta gala odbyła się w piątek 20.09.2019 r., a okolicznościowy medal i dyplom odebrał Prezes Zarządu Karol Zduńczyk.

» czytaj dalej

 

powrót

 

21-08-2019

DORACO zrealizuje przebudowę Nabrzeża Zachodniego z Pomostem A i C w Porcie Wojennym Gdyni

Z przyjemnością informujemy, iż Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni wybrał ofertę DORACO jako najkorzystniejszą do realizacji zadania: "Wykonanie robót hydrobudowlanych, budowlanych, sanitarnych i elektrycznych polegających na przebudowie Nabrzeża Zachodniego z Pomostem A i C w Porcie Wojennym Gdyni".

» czytaj dalej

 

powrót