12-12-2016

Otwarcie biura DORACO w Warszawie

Z przyjemnością informujemy, iż w związku z dynamicznym rozwojem i realizacją coraz większej liczby inwestycji w Warszawie, Korporacja Budowlana Doraco utworzyła oddział spółki w Warszawie.Uroczyste otwarcie biura Doraco na ul. Foksal odbyło się 7 grudnia 2016 roku.

 

powrót

 

08-12-2016

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod Centrum Marszałkowska

7 grudnia odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Centrum Marszałkowska. Nie mogło zabraknąć na niej przedstawicieli Korporacji Budowlanej Doraco, będącej Generalnym Wykonawcą Inwestycji. Już w I kwartale 2018 r. BBI Development S.A. i Warszawska Spółdzielnia Spożywców Społem Śródmieście oddadzą do użytku nowoczesny kompleks biurowo-handlowo-usługowy klasy A+, którego częścią stanie się kultowy dom towarowy Sezam.

» czytaj dalej

 

powrót

 

06-12-2016

Świąteczny konkurs fotograficzny #OgrodyDoraco

Świąteczna iluminacja i największy kalendarz adwentowy w Polsce to idealna okazja dla amatorów fotografii by odwiedzić Ogrody Doraco i zapolować na idealne ujęcie! Zrób zdjęcie świątecznych dekoracji, opublikuj je na Twitterze lub Instagramie oznaczając hashhtagiem #OgrodyDoraco i wygraj aparat Fuji Instax Mini 8S!

» czytaj dalej

 

powrót

 

06-12-2016

Inauguracja największego w Polsce kalendarza adwentowego i świątecznych iluminacji

W mikołajkowe popołudnie, 6 grudnia,  na terenie ogrodów Doraco odbyło się uroczyste rozświetlenie iluminacji świątecznych. O godzinie 16.00 na dziedzińcu zgromadził się spory tłum, z niecierpliwością oczekujący włączenia światełek. Młodszych obserwatorów zabawiał Elf – animator, który przeprowadził także quiz wiedzy o Oliwie i Doraco.

» czytaj dalej

 

powrót

 

26-10-2016

DORACO z certyfikatem ,,Perły Polskiej Gospodarki 2016”

Z satysfakcją informujemy, że Korporacja Budowlana DORACO otrzymała certyfikat ,,Perły Polskiej Gospodarki”, klasyfikując się w rankingu opracowywanym przez naukowców z Zakładu Wspomagania i Analizy Decyzji Instytutu Ekonometrii Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

» czytaj dalej

 

powrót