21-10-2016

Znaczny postęp prac przy realizacji Forum Gdańsk

Realizacja inwestycji Forum Gdańsk nie zwalnia tempa – modernizacja infrastruktury drogowej wchodzi w nowy etap, a efekty prac na placu budowy są coraz bardziej widoczne.

» czytaj dalej

 

powrót

 

09-09-2016

Nagranie programu telewizyjnego Świat nie jest taki zły w ogrodach Doraco

Kilka dni temu na terenie ogrodów przylegających do siedziby Korporacji Budowlanej Doraco odbyło się nagranie kolejnego odcinka programu Świat nie jest taki zły, realizowanego przez Telewizję Polską oddział w Gdańsku.

» czytaj dalej

 

powrót

 

30-08-2016

Festyn Rodzinny na gdańskiej Biskupiej Górce

W ostatnią sobotę wakacji, 27 sierpnia 2016 r., na terenie Biskupiej Górki odbył się Festyn Rodzinny w ramach cyklu Zrozumieć Sierpień. Korporacja Budowlana Doraco wsparła wydarzenie udostępniając jego uczestnikom taras widokowy z lunetą, będący idealnym punktem do obserwacji panoramy Gdańska i powstającego kompleksu Forum Gdańsk, inwestycji realizowanej m.in. przez Doraco.

» czytaj dalej

 

powrót

 

29-08-2016

Forum Gdańsk wyłania się z ziemi, modernizacja infrastruktury drogowej prawie na półmetku

Rok po wbiciu pierwszej łopaty pod budowę Forum Gdańsk, wielofunkcyjnego kompleksu z nowoczesną przestrzenią publiczną i komercyjną, który powstaje w samym centrum Gdańska w ramach rewitalizacji Targu Siennego i Targu Rakowego, okolica zmieniła się nie do poznania. Widać już wyłaniające się z ziemi mury pierwszych budynków, które w niektórych miejscach osiągnęły wysokość pierwszego piętra, a prace budowlane i drogowe toczą się pełną parą. – Nowoczesny kompleks, który powstaje w okolicach historycznych Targów Siennego i Rakowego jest wyjątkową i niezwykle ważną inwestycją w naszym mieście – mówi Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska. – Ta przestrzeń da nową jakość Śródmieściu Gdańska. Nowy węzeł integracyjny, miejsca do spędzenia wolnego czasu, obiekty kulturalne, gdzie można będzie rozpocząć historyczną wędrówkę po mieście- to tylko niektóre atuty tej zabudowywanej właśnie przestrzeni Gdańska – podkreśla prezydent.

» czytaj dalej

 

powrót

 

10-08-2016

Zakończył się drugi etap konkursu Pamiętajmy o Osieckiej. Kobiecy duet z nagrodą specjalną Doraco

W niedzielę 7 sierpnia 2016 r., w sopockim Teatrze Atelier, zakończył się drugi etap 21. edycji konkursu wokalnego na interpretację piosenek Agnieszki Osieckiej, w ramach festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej. Oprócz nagród głównych, po raz kolejny przyznano nagrodę specjalną ufundowaną przez Korporację Budowlaną Doraco.

» czytaj dalej

 

powrót