07-06-2012

Terminal masowy w Porcie Północnym

W gdańskim porcie zewnętrznym ruszyła budowa Terminalu Masowego. Nowy terminal wykorzystywać będzie lewą stronę Pirsu Rudowego. Terminal pozwoli na przeładunek ok. 6mln ton towarów masowych co sprawi, że będzie to jeden z największych nad Bałtykiem terminali do obsługi ładunków masowych suchych.

» czytaj dalej

 

powrót

 

02-05-2012

Otwarcie Amber Expo

25 kwietnia 2012 roku uroczyście otwarto AmberExpo, nowe centrum wystawienniczo - targowe Międzynarodowych Targów Gdańskich. Centrum to sześciokondygnacyjny biurowiec, hala wystawiennicza o powierzchni 12 tys. m kw. i centrum konferencyjne z salami na ponad 1,1 tys. osób oraz parkingi na 450 miejsc postojowych.

 

» czytaj dalej

 

powrót

 

05-04-2012

Nowy Terminal Otwarty

Lotnisko w Gdańsku ma nowy terminal. Oficjalne otwarcie nowego obiektu odbyło się dokładnie 69 dni przed rozpoczęciem mistrzostw EURO 2012. Dzięki inwestycji, przepustowość pasażerska portu zwiększy się o 100 proc. i tym samym, lotnisko obsłuży 5 mln pasażerów rocznie.

» czytaj dalej

 

powrót

 

28-02-2012

Terminal T2 dla gdańskiego lotniska gotowy

Zakończono prace budowlane na nowym terminalu pasażerskim gdańskiego lotniska. Prace zakończono kilka dni przed terminem. W zasadzie wszystko jest już gotowe. Teraz pora na odbiory. Po ich zakończeniu nastąpi otwarcie nowego terminalu. Pierwszy pasażer może skorzystać z nowoczesnego budynku już w kwietniu. Jednocześnie, niezależnie od prac w nowym obiekcie, rozpoczęły się już prace przy przebudowie starego terminalu.

» czytaj dalej

 

powrót

 

29-11-2011

Modernizacja i przebudowa budynku biurowego w Stoczni Gdynia dla Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Modernizacja i przebudowa budynku biurowego w Stoczni Gdynia dla Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

» czytaj dalej

 

powrót