17-06-2019

Rodzinne rozgrywki szachowe w DORACO

w sobotę 15 czerwca w siedzibie DORACO odbył się event szachowy, w którym udział wzięli pracownicy wraz z rodzinami. Podczas spotkania eksperci szachowi z klubu Korona Gdańsk zapoznali wszystkich chętnych z zasadami gry, aby następnie uczestnicy mogli sprawdzić zdobytą wiedzę podczas rozgrywek.

» czytaj dalej

 

powrót

 

16-06-2019

Studenci Inżynierii morskiej i brzegowej PG z wizytą na budowach DORACO

Zajęcia praktyczne to najefektywniejsza forma przyswajania wiedzy. Korporacja Budowlana DORACO, patron międzywydziałowego kierunku Inżynieria morska i brzegowa Politechniki Gdańskiej, zaprosiła zatem studentów na wybrane, aktualnie realizowane przez spółkę inwestycje hydrotechniczne.  

» czytaj dalej

 

powrót

 

24-05-2019

DORACO na BEST Career Meeting 2019

W środę 22 maja br. na Politechnice Gdańskiej odbyła się kolejna edycja BEST Career Meeting. Jest to cykl spotkań studentów z przedstawicielami przedsiębiorstw, mający na celu integrację środowiska akademickiego z biznesowym. Na wydarzeniu tym nie mogło zatem zabraknąć DORACO, które reprezentował Członek Zarządu Radosław Preiss.

» czytaj dalej

 

powrót

 

08-05-2019

DORACO na Budowlanych Targach Pracy w Warszawie

W środę 24 kwietnia br. przedstawiciele DORACO wzięli udział w Budowlanych Targach Pracy na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie zostało zorganizowane już po raz dziewiąty przez Koło Naukowe Zarządzania Projektami w Budownictwie oraz Wydział Inżynierii Lądowej PW.

» czytaj dalej

 

powrót

 

23-04-2019

DORACO zrealizuje kolejny obiekt w sercu Gdańska

Z przyjemnością informujemy, iż w piątek 19 kwietnia br. Zarząd DORACO podpisał umowę z Inwestorem, spółką Upside Property, na realizację budynku zamieszkania zbiorowego przy ul. Robotniczej w Gdańsku. DORACO jako generalny wykonawca zrealizuje 6 kondygnacyjny obiekt wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną. Prace wykonywane będą w systemie „zaprojektuj i wybuduj”.

» czytaj dalej

 

powrót