07-12-2018

Prezes DORACO nagrodzona OPTIMUSEM 2018

Z przyjemnością informujemy, iż Prezes Andżelika Cieślowska otrzymała tegoroczną nagrodę Pracodawców RP - Optimusy 2018. Optimusy to nagroda dla osób najbardziej zasłużonych dla rozwoju Pracodawców RP. Mogą je otrzymać także osoby i instytucje, które swoją działalnością wybitnie przysłużyły się rozwojowi przedsiębiorczości i poprawie warunków funkcjonowania biznesu w Polsce.

» czytaj dalej

 

powrót

 

06-12-2018

Wmurowano kamień węgielny pod biurowiec Eternum na Młodym Mieście w Gdańsku

Eternum, nowoczesny biurowiec klasy A+, powstaje w Gdańsku na terenie Młodego Miasta, nieopodal Europejskiego Centrum Solidarności. 5 grudnia 2018 r. na terenie budowy, przy udziale zaproszonych gości, odbyło się uroczyste podpisane aktu erekcyjnego i wmurowanie kamienia węgielnego.

» czytaj dalej

 

powrót

 

28-11-2018

DORACO patronem nowego kierunku na Politechnice Gdańskiej - Inżynieria morska i brzegowa

Przedstawiciele Korporacji Budowlanej DORACO oraz wydziałów Oceanotechniki i Okrętownictwa i Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, podpisali 28 listopada br. porozumienie o współpracy w ramach nowo utworzonego kierunku międzywydziałowego studiów II stopnia – Inżynieria morska i brzegowa.

» czytaj dalej

 

powrót

 

08-11-2018

DORACO z tytułem Best Construction Company 2018

Z przyjemnością informujemy o kolejnej nagrodzie dla Korporacji Budowlanej Doraco:) DORACO otrzymało zaszczytny tytuł BEST CONSTRUCTION COMPANY w prestiżowym konkursie CIJ Awards 2018.

» czytaj dalej

 

powrót

 

26-10-2018

DORACO na Akademickich Targach Pracy

We wtorek, 23 października 2018 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego odbyły się V Akademickie Targi Pracy. Tego dnia studenci zapoznali się z ofertami kilkudziesięciu pracodawców, wśród których znalazło się DORACO.

» czytaj dalej

 

powrót