16-04-2019

Sztafeta DORACO na gdańskim maratonie

Gdańskie święto sportowe: 5. Gdańsk Maraton za nami! Z dumą informujemy, iż sztafeta DORACO, zajęła 8 miejsce wśród firmowych drużyn. Gratulujemy udziału i świetnej formy wszystkim naszym uczestnikom i zapraszamy do galerii zdjęć z imprezy.

 

powrót

 

15-04-2019

Warsztaty IAESTE Caseweek za nami!

W dniach 11-12 kwietnia 2019 r. już po raz 4. studenci wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej zbudowali dachy pod okiem inżynierów DORACO. A wszystko to w ramach IAESTE Caseweek, ogólnopolskich warsztatów inżynieryjnych, których celem jest zbliżenie do siebie środowiska akademickiego i biznesowego oraz umożliwienie studentom kierunków technicznych wykorzystanie w praktyce wiedzy, nabytej podczas edukacji.

» czytaj dalej

 

powrót

 

09-04-2019

Pola nadziei w DORACO

W niedzielę, 7 kwietnia 2019 r. na terenie ogrodów DORACO odbyła się kwestia w ramach akcji Pola nadziei na Pomorzu. Wolontariusze, z żółtymi żonkilami w dłoniach, zbierali fundusze na rzecz pomorskich hospicjów. W akcji, po raz kolejny wzięli udział pracownicy DORACO wraz z rodzinami. Jak zwykle mogliśmy liczyć na sportowców GKS Kowale 2007/2008, którzy wraz z trenerem Krzysztofem Bartoszukiem także wsparli  szeregi wolontariuszy.

» czytaj dalej

 

powrót

 

25-03-2019

DORACO nagrodzone!

Ubiegły tydzień obfitował w nagrody dla spółki i jej realizacji. Korporacja Budowlana DORACO uhonorowana została tytułem Orzeł tygodnika Wprost 2019. Jest to wyróżnienie przyznawane firmom i instytucjom, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju.

» czytaj dalej

 

powrót

 

11-03-2019

Umowa na budowę Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży podpisana!

W dniu 8 marca 2019 r. w Szczecinie podpisana została umowa na budowę Stadionu Miejskiego i Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży. Dokumenty parafowali prezydent Miasta oraz przedstawiciele wykonawcy, czyli spółek DORACO oraz PBG.

» czytaj dalej

 

powrót