17-10-2018

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Instytutu Informatyki UG

W poniedziałek, 15 października odbyła się uroczystość podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod budowę Instytutu Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. Korporacja Budowlana DORACO jest generalnym wykonawcą inwestycji.

» czytaj dalej

 

powrót

 

10-10-2018

Medal Stulecia Niepodległości dla Prezes Zarządu DORACO

Podczas tegorocznej gali Przedsiębiorczy Gdańsk, która odbyła się 8 października w Dworze Artusa, Prezes Zarządu DORACO, Andżelika Cieślowska otrzymała Medal Stulecia Niepodległości. Nagrodę, z okazji jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości, przyznano osobom, których działania mają pozytywny wpływ na miasto i jego rozwój. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedsiębiorcy, działacze kultury i edukatorzy.

» czytaj dalej

 

powrót

 

08-10-2018

Przedstawiciele DORACO wyróżnieni podczas Pomorskiego Dnia Budowlanych

5 października 2018 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyły się obchody Dnia Budowlanych. Organizatorem dorocznej uroczystości była Pomorska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.

» czytaj dalej

 

powrót

 

26-09-2018

DORACO wyróżnione w plebiscycie Gryf Gospodarczy

Konkurs o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy" organizowany jest corocznie od 2000 r., a statuetka „Gryfa Gospodarczego" jest jedną z najbardziej cenionych regionalnych nagród gospodarczych, przyznawaną wspólnie przez organizacje samorządu gospodarczego i władze województwa pomorskiego. Celem Konkursu jest promocja przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej przedsiębiorstw województwa pomorskiego.

» czytaj dalej

 

powrót

 

20-09-2018

Akcja MAMMOGRAFIA 2018 na Opackiej

Październik – miesiąc walki z rakiem piersi – to moment na badania diagnostyczne, które mogą ocalić życie i zdrowie wielu kobiet. Rok rocznie o chorobie dowiaduje się co 14 Polka. Nowotwory złośliwe to pierwsza przyczyna zgonów u kobiet do 65 roku życia w Polsce, a u kobiet w wieku 40-55 rak piersi to najczęstszy zabójca. Dzięki profilaktyce udaje się wykryć już najmniejsze zmiany chorobowe i wdrożyć skuteczne leczenie.

» czytaj dalej

 

powrót