14-09-2018

O budownictwie podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy

Podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego w Krynicy nie zabrakło rozmowy o budownictwie. W debacie organizowanej przez Federację Przedsiębiorców Polskich wzięła udział także Prezes Zarządu DORACO, Andżelika Cieślowska. W rozmowie uczestniczyli zarówno generalni wykonawcy czy stowarzyszenia biznesowe, jak i przedstawiciele administracji rządowej z Ministrem Infrastruktury na czele.

» czytaj dalej

 

powrót

 

03-09-2018

DORACO mecenasem muzycznego spotkania z Johnem Porterem

Korporacja Budowlana DORACO - mecenas wydarzenia, wraz z Organizatorem - Fundacją Wspólnota Gdańska zapraszają do Oliwskiego Ratusza Kultury na koncert Johna Portera Solo - jedyny taki koncert w Gdańsku.

» czytaj dalej

 

powrót

 

20-08-2018

DORACO zrealizuje nowe nabrzeża nad Jeziorem Mikołajskim

W dniu 14 sierpnia 2018 r. Zarząd DORACO podpisał w Urzędzie Miasta i Gminy Mikołajki umowę na realizację nowej promenady w Mikołajkach. Zakres prac obejmuje modernizację i budowę nabrzeży o łącznej długości 1526 metrów, a także prace infrastrukturalne, budowę pomostów oraz budynków i wiat o łącznej kubaturze ponad 2000 m3. Kontrakt o wartości 40.245.113,50 mln brutto ma zostać zrealizowany do 30 czerwca 2020 roku.

» czytaj dalej

 

powrót

 

20-08-2018

Vouchery na rowery trafiły do Gdańskiego Domu Integracyjno-Rodzinnego

W czwartek, 16 sierpnia, Małgorzata Nowakowska, przedstawicielka Fundacji im. Magdaleny przekazała vouchery na zakup rowerów podopiecznym Gdańskiego Domu Integracyjno-Rodzinnego. Spotkanie było zwieńczeniem nietypowej akcji charytatywnej zorganizowanej w Korporacji Budowlanej DORACO.

» czytaj dalej

 

powrót

 

17-08-2018

Pracownik Doraco na szczycie Mont Blanc!

Trwa rok wyzwań w DORACO. Wspieramy naszych pracowników w spełnianiu wyjątkowych marzeń. Niedawno Mariusz i Łukasz przejechali rowerowy ultamaraton Wisła1200, a 16 sierpnia Aleks – nasz inżynier budowy – zdobył Mont Blanc - najwyższy szczyt Europy! Gratulacje od całego zespołu.

» czytaj dalej

 

powrót