Modernizacja i przebudowa budynku biurowego na terenie dawnej Stoczni Gdynia dla PSSE

Modernizacja i przebudowa budynku biurowego na terenie dawnej Stoczni Gdynia SA dla Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Odnowiony biurowiec - potocznie nazywany AKWARIUM - będzie służyć jako zaplecze biurowo-administracyjne dla firm inwestujących na terenie Bałtyckiego Portu Nowych Technologii.

» czytaj dalej

Biurowiec ZPMG w Gdyni

Budynek biurowy o powierzchni 5 tys m kw.

 

» czytaj dalej

Artus Park

Zakres prac obejmował wykonanie stanu surowego, izolację ścian, pokrycie dachów, roboty wykończeniowe, roboty kamieniarskie i drogowe, roboty sieciowe zewnętrzne, roboty elewacyjne z aluminium.

Całkowita powierzchnia: 9320 m²

Powierzchnia handlowa: 1460 m²


Rok realizacji: 2000r

 

» czytaj dalej

LG Petro Bank S.A. w Gdańsku

Modernizacja i remont oddziału LG Petro Bank S.A. w Gdańsku. Zakres kontraktu obejmował wykonanie projektu adaptacji obiektu do potrzeb banku oraz prace budowlane i wykończeniowe wraz z instalacjami elektrycznymi, zabezpieczeniowymi, wyposażeniem i umeblowaniem.

» czytaj dalej

Biurowiec firmy CENTROMOR S.A. w Gdańsku

Zespół budynków zrealizowany jako renowacja istniejącego biurowca wraz z dobudową nowego obiektu i garażu podziemnego. Nowy budynek biurowy usytuowany jest równolegle do istniejącego biurowca Centromoru, jest o jedno piętro niższy od istniejącego i wysokością nawiązuje do budynku BGŻ. Obiekt został zrealizowany w zakresie robót budowlanych i wykończeniowych wraz z kompletem instalacji wewnętrznych. Część pomieszczeń wyposażonych jest w klimatyzację. Standard wykonania i wyposażenia obiektu klasyfikuje go w najwyższej kategorii.

» czytaj dalej