Galeria Słupsk - Centrum handlowe

Prace budowlane, wykończeniowe oraz instalacyjne

Powierzchnia użytkowa 29 120 m2
Kubatura 82 800 m3

Czas realizacji: luty 2007-październik 2008

» czytaj dalej

Centrum handlowo-usługowe CITY FORUM II KREWETKA w Gdańsku

Obiekt składa się z czterech kondygnacji - podziemnego parkingu oraz pomieszczeń technicznych zlokalizowanych w piwnicy; ośmiu sal kinowych wraz z pomieszczeniami handlowo-usługowymi i biurowymi zlokalizowanymi na parterze i pierwszym piętrze; operatorni i zespołu biurowego zlokalizowanego na drugim piętrze. Zakres realizacji inwestycji obejmuje wykonanie obiektu w zakresie robót budowlanych i wykończeniowych, instalacji wewnętrznych wraz z instalacją wentylacji oraz zagospodarowania terenu. Elewacja budynku składa się z fasad aluminiowo-szklanych, okładzin Alucobond, Argeton, granitu, piaskowca i cegły klinkierowej.

» czytaj dalej

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galeria EMKA S.A. w Koszalinie

Kompleksowa realizacja centrum handlowo-rozrywkowego wraz z parkingami i drogami dojazdowymi. Zakres prac obejmował także prace adaptacyjne, wykończeniowe oraz instalacje wewnętrzne i zewnętrzne. Obiekt trzykondygnacyjny, wyposażony w środki komunikacji pionowej, przystosowany dla osób niepełnosprawnych, z zapleczem socjalnym oraz powierzchnią trzeciej kondygnacji, zaadaptowana na cele biurowe, usługowo-sportowe i magazynowe.

» czytaj dalej

Centrum Handlowe MAKRO CASH AND CARRY w Gdyni, w Przejazdowie oraz w Opolu

Zakres prac w Gdyni obejmował wykonanie makroniwelacji - 16.000 m2, kanalizacji, lini telefonicznej, lini kablowej s.n. i n.n., wykonanie sieci wod.-kan. 2861 mb oraz budowę placów i dróg dojazdowych - 34.500 m2 wraz z zielenią, ekranem akustycznym, ogrodzeniem i oświetleniem terenu.

» czytaj dalej

Hipermarket HIT w Gdyni

Roboty zewnętrzne hipermarketu wykonane "pod klucz", cznie z terenami parkingowymi i instalacjami zewnętrznymi na działce o powierzchni 59.474 m2. Zakres robót obejmował wykonanie placów parkingowych na ok. 1000 pojazdów, wodociagów - 850 mb, kanalizacji deszczowej - 2300 mb, kanalizacji sanitarnej - 370 mb oraz regulację Strugi Cisowskiej.

» czytaj dalej