zamknięcie Huciska - zmiany w organizacji ruchu

Wiadukt na ul. Hucisko zostanie w sobotę 11 lipca zamknięty dla ruchu samochodowego i komunikacji publicznej.

O zmianach w organizacji ruchu kierowcy będą informowani już na rogatkach miasta - na obwodnicy, obwodnicy południowej i przy wjeździe od strony Sopotu. Wszystko po to, by mogli zawczasu objechać centrum miasta i uniknąć utrudnień. O zmianach w centrum informować będą również znaki ustawione wzdłuż dróg na terenie Gdańska.

Powiększenie...

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji wyznaczone zostały natomiast następujące objazdy:

- jadąc od strony ul. Kartuskiej kierowcy będą kierowani w kierunku Wrzeszcza objazdem ulicami Bema i Dąbrowskiego, ewentualnie w ul. 3 Maja - w kierunku Placu Zebrań Ludowych.

- jadąc z ul. Kartuskiej w stronę Śródmieścia i Rudnik kierowcy skręcać będą w ul. 3 Maja - w kierunku Węzła Groddecka i al. Armii Krajowej. Zostanie również otwarty przejazd z ul. Pohulanka bezpośrednio w al. Armii Krajowej.

- jadąc z Traktu Św. Wojciecha i ul. Okopowej w kierunku ul. Kartuskiej kierowcy dojeżdżać będą do ronda na Hucisku, po czym zawrócą w kierunku al. Armii Krajowej i tak dojadą do ul. 3 Maja.

- kierowcy wyjeżdżający z terenu Śródmieścia w kierunku ul. Kartuskiej pojadą przez Błędnik i ulice Dąbrowskiego i Bema, lub zawrócą w kierunku al. Armii Krajowej i ul. 3 Maja.

- drugi wyjazd z terenu Śródmieścia możliwy jest ulicami Stolarską i Łagiewniki do ul. Ks. Popiełuszki i wiadukt wprost na Bramę Oliwską.

Powiększenie...
Powiększenie...