Kierownik Kontraktu

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania:

  • całościowa koordynacja realizacji powierzonych kontraktów w obszarze budownictwa lądowego lub hydrotechnicznego
  • nadzór nad kontraktami budowlanymi, kontrola techniczna, organizacyjna i finansowa budowy
  • planowanie projektu: tworzenie budżetu projektu i harmonogramu jego realizacji
  • koordynacja prac projektowych wykonywanych zasobami wewnętrznymi oraz  firmami zewnętrznymi
  • bieżące monitorowanie przebiegu projektu pod kątem zakładanych terminów i budżetu
  • współpraca w doborze podwykonawców, dostawców materiałów i usług ukierunkowane na osiągnięcie najlepszego wyniku finansowego i jakości kontraktu
  • negocjowanie umów z podwykonawcami oraz kontrola przestrzegania ich zapisów wraz z rozliczaniem dostawców towarów i usług
  • udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów i przychodów związanych z projektem,
  • reprezentowanie Spółki przed inwestorami i osobami przez niego wskazanymi oraz przedstawicielami właściwych urzędów podczas  realizacji całego kontraktu
  • zarządzanie zespołem, delegowanie zadań i rozliczanie ich wykonania

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • umiejętność planowania i koordynowania zasobów ludzkich, rzeczowych i finansowych w trakcie całego procesu realizacji inwestycji,
  • posiadanie niezbędnych uprawnień budowlanych,
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów związanych,
  • zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność, asertywności, komunikatywność, dążenie do wyznaczonego celu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne, planowania i negocjacyjne,
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej)
  • niezbędne narzędzia pracy

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Masz pytania? Napisz na praca@doraco.pl