Stażysta w Dziale Controllingu

Miejsce stażu: Gdańsk

Główne zadania:

  • wsparcie Działu Controllingu w realizacji prowadzonych działań i projektów

- kontrola kosztów na realizowanych projektach budowlanych
- współudział w przygotowaniu budżetów projektowych
- wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
- archiwizacja danych  w systemie ERP

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub studia 4, 5 roku w trybie zaocznym lub wieczorowym o profilu ekonomia, zarządzanie, finanse, bankowość (mile widziana specjalizacja z obszaru controllingu finansowego)
  • dyspozycyjność do podjęcia stażu w pełnym wymiarze godzin
  • umiejętności analityczne
  • sumienność i rzetelność
  • odpowiedzialna postawa
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
  • płatność za staż
  • przyjazną atmosferę oraz wsparcie podczas realizacji zadań
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy po zakończeniu stażu

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Masz pytania? Napisz na praca@doraco.pl