Inżynier budowy - budownictwo hydrotechniczne

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania:

  • bezpośredni nadzór na budowie nad ekipami podwykonawców i brygad pracowników fizycznych
  • kontrola jakości prowadzonych robót oraz harmonogramu
  • kontrola przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
  • analiza dokumentacji technicznej - sprawdzenie przedmiarów robót,
  • przygotowanie zapytań ofertowych dla dostawców
  • przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i dystrybucja dokumentacji technicznej
  • nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym o specjalizacji hydrotechnicznej
  • minimum 1,5 letnie doświadczenie na budowie na stanowisku inżyniera o profilu hydrotechnicznym
  • uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dyscyplina pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej)
  • niezbędne narzędzia pracy

Gdańsk - formularz

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Masz pytania? Napisz na praca@doraco.pl