Kierownik robót

Miejsce pracy: Gdańsk oraz Mikołajki

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie prac związanych z budową
  • prowadzenie dokumentacji budowlanej
  • organizacja i koordynacja prac podległych pracowników
  • współpraca z podwykonawcami
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunek budownictwo
  • uprawnienia budowlane
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lat
  • mile widziane doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz czasu pracy podległych pracowników
  • znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dotyczących budownictwa
  • dyspozycyjność
  • komunikatywność
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet socjalny (dofinansowanie do karty sportowej i opieki medycznej)
  • niezbędne narzędzia pracy

Gdańsk

Mikołajki

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Masz pytania? Napisz na praca@doraco.pl