Karol Zduńczyk
Prezes Zarządu

Ekspert w dziedzinie finansów i ekonomii. Z DORACO związany od początku kariery zawodowej.

W spółce przeszedł wszystkie szczeble kariery – od Specjalisty ds. zarządzania strategicznego oraz controllingu, przez stanowisko Kontrolera, a następnie Dyrektora Finansowego do Wiceprezesa Zarządu. W zarządzie spółki zasiada od 2010 roku. Od stycznia 2019 pełni funkcję Prezesa Zarządu.

Karol Zduńczyk jest absolwentem wydziału zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych w zakresie rachunkowości i finansów.

Jego pasją sportową jest narciarstwo. Wolny czas spędza z ciekawą książką i interesującym filmem.

Radosław Jarosiewicz
Wiceprezes Zarządu

Mgr inż. budownictwa, pod jego kierownictwem DORACO zrealizowało kilkadziesiąt kompleksowych inwestycji budowlanych.

W zarządzie od 2018 r., wcześniej wieloletni dyrektor techniczny DORACO. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, ukończył także podyplomowe studium wyceny nieruchomości na PG.

Radosław Jarosiewicz jest pasjonatem sportów rowerowych, szczególnie miłośnikiem rajdów rowerowych na orientację.

Radosław Preiss
Wiceprezes Zarządu

Mgr inż. budownictwa, doświadczony w kontaktach handlowych strateg; negocjator wielu wygranych kontraktów.

Absolwent Politechniki Gdańskiej. Karierę zawodową rozpoczynał w biurze projektowym, a od kilkunastu lat związany z DORACO. Przez ostatnie 7 lat, pełniąc funkcję dyrektora handlowego, wraz z zespołem przygotował i poprowadził do zwycięstwa dziesiątki ofert przetargowych. W zarządzie spółki zasiada od 2019 r.

Radosław Preiss jest entuzjastą biegów długodystansowych – wielokrotnie reprezentował DORACO w imprezach biegowych. Poza sportem interesuje się podróżami i fotografią oraz metodami rozwoju osobistego.