Korporacja Budowlana

należy do rodzinnej grupy kapitałowej Hass Holding. Od ponad 30 lat intensywnie pracuje nad umacnianiem pozycji jednego z liderów na polskim rynku generalnego wykonawstwa.

Poznaj historię firmy
Misja
Łączymy siły z wizjonerami, aby budować świat jutra.

Jesteśmy po to, by pomagać naszym Klientom zmieniać świat i realizować ich nawet najbardziej ambitne, wizjonerskie projekty.

homesixbg_1

Wizja

Do 2031 r. chcemy stać się najbardziej wiarygodną, zaawansowaną technologicznie firmą na polskim rynku usług budownictwa, oferującą najszersze spektrum specjalistycznych kompetencji.

 

Dążymy do tego, aby być partnerem pierwszego wyboru dla najbardziej wymagających, ambitnych Klientów poszukujących najwyższej jakości wykonawcy.

Zarząd

Angelika Cieślowska_casual_beztla
Angelika Cieślowska
Prezes zarządu

Doświadczona menedżerka, liderka, ekspertka i mentorka w dziedzinie zarządzania i w obszarze generalnego wykonawstwa oraz inwestycji deweloperskich.

 

Absolwentka Politechniki Gdańskiej oraz Studiów Podyplomowych na Uniwersytecie Gdańskim. W 2022 roku uzyskała certyfikat Construction Industry w zakresie Productivity.

 

Od 25 lat związana jest z grupą Hass Holding pełniąc wysokie funkcje menedżerskie w spółkach Grupy. W 2006 roku została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu DORACO odpowiadając za szeroko pojętą realizację projektów prowadzonych przez Spółkę. Do zainicjowanych przez nią inicjatyw należy m.in. działalność Doraco Investment - dewelopera realizującego luksusowe inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach. Pod jej kierownictwem DORACO kompleksowo zrealizowało wiele inwestycji na terenie całej Polski, których wartość przekroczyła kilkaset milionów euro.

 

Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, restrukturyzacji przedsiębiorstw, a także w projektach związanych z dywersyfikacją biznesową. Jej kluczowe kompetencje to budowa i mobilizacja specjalistycznych zespołów oraz realizacja skutecznych strategii biznesowych.

 

W ciągu swojej kariery planowała i wdrażała wiele złożonych, innowacyjnych strategii rozwojowych, projektów restrukturyzacyjnych i optymalizacyjnych podnoszących rentowność zarządzanych spółek.

 

Jest mentorką programu Top Women in Real Estate. Działa w Stowarzyszeniu Klub Biznesu oraz Fundacji Korali.

 

Interesuje się neurolingwistyką – mechanizmami działania i nieograniczonym potencjałem jaki drzemie w ludzkim umyśle.

 

Radosław Preiss_formal_BEZTLA_2 (1)
Radosław Preiss
Wiceprezes zarządu

„Kluczem sukcesu jest komunikacja. Sprawny przepływ informacji i ścisła współpraca zespołu doświadczonych specjalistów buduje przewagę nad konkurentami.”

 

Inżynier budownictwa, doświadczony w kontaktach handlowych strateg; negocjator wielu wygranych kontraktów.

 

Absolwent Politechniki Gdańskiej. Karierę zawodową rozpoczynał w biurze projektowym. Od kilkunastu lat związany z DORACO, gdzie rozpoczął karierę na stanowisku Kierownika Budowy. Od 2019 roku zasiada w Zarządzie Spółki.

 

Od 7 lat, pełni też funkcję dyrektora handlowego; wraz z zespołem przygotował i poprowadził do zwycięstwa dziesiątki ofert przetargowych. Ważnym elementem jego pracy jest ekspansja terytorialna i rozwój oddziałów firmy. W swoich działaniach przywiązuje szczególną wagę do komunikacji i płynnej wymiany informacji – tak istotnej w procesie kosztorysowania.

 

Radosław Preiss jest entuzjastą biegów długodystansowych – wielokrotnie reprezentował DORACO w imprezach biegowych. Poza sportem interesuje się podróżami i oraz metodami rozwoju osobistego. W czasie wolnym chętnie gra na gitarze.

 

 

Radosław Jarosiewicz_formal_BEZTLA_2
Radosław Jarosiewicz
Wiceprezes zarządu

„Kultura szacunku do ludzi pozwala nam zatrudniać coraz lepszych pracowników.”

 

Doświadczony ekspert w dziedzinie budownictwa, absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, ukończył także podyplomowe studium wyceny nieruchomości na PG.

 

Przez wiele lat był dyrektorem technicznym DORACO, by w 2018 roku objąć funkcję Członka Zarządu. Pod jego kierownictwem Spółka zrealizowała kilkadziesiąt kompleksowych inwestycji budowlanych.

 

Kieruje pionem produkcji i realizacji kontraktów. W toku swojej pracy zmienił optykę funkcjonowania podległego obszaru. Jego zdaniem jako generalny wykonawca, DORACO nie jest tylko firmą budowlaną, zwykł mawiać – „Nasza praca polega na zarządzaniu projektem, a budowanie jest tylko przy okazji.”

 

Miarą swojego sukcesu określa samodzielność, odpowiedzialność i terminowość podległego mu działu.

 

Radosław Jarosiewicz jest pasjonatem sportów rowerowych, szczególnie miłośnikiem rajdów rowerowych na orientację oraz jazdy na nartach.

 

Jacek Kamiński_formal_BEZTLA_2 (1)
Jacek Kamiński
CZŁONEK ZARZĄDU

"Kluczem do sukcesu dużych organizacji, takich jak Doraco, są ludzie, którzy tworzą spójną wizję oraz zbalansowane zarządzanie finansowe, które umożliwia dynamiczny rozwój biznesu"

Absolwent Studiów Ekonomicznych na Uniwersytecie Gdańskim oraz IPAG Ecole Superieure du Commerce w Nicei. Posiada także dyplom Chartered Institute of Management Accountants oraz tytuł Executive MBA. Jego droga zawodowa rozpoczęła się w renomowanych firmach audytorskich big4, a następnie kontynuowana była w Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie. Przez prawie dekadę  Jacek Kamiński był kluczową postacią w budowaniu największej w Polsce grupy projektowo-konstrukcyjnej branży Offshore.

 

Jako członek Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, angażuje się również w działalność społeczno-ekonomiczną poza swoją karierą zawodową. Oprócz pracy zawodowej, jego pasją jest kitesurfing, zwłaszcza na polskim wybrzeżu, gdzie reprezentuje barwy North Kiteboarding Poland.

 

Nagrody i certyfikaty

Doświadczenie, umiejętności i gotowość do przezwyciężania wyzwań sprawiły, że działalność DORACO zyskała uznanie opiniotwórczych gremiów, czego wyrazem są liczne nagrody. Inwestycje zrealizowane przez spółkę wielokrotnie zostały docenione przez ekspertów branży budowlanej, otrzymując zaszczytne tytuły w konkursach „Budowa roku” czy „Platynowe wiertło”.

Partnerstwa

Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. jest Partnerem nastepujących organizacji:

Jesteśmy częścią Hass Holding

Jesteśmy częścią rodzinnego holdingu z bogatymi tradycjami i ugruntowaną pozycją  na międzynarodowym rynku.

Dowiedz się więcej o Hass Holding
Zostańmy w kontakcie!
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Skontaktuj się z nami